Koncert muzyczny

13 kwietnia bieżącego roku odbył się w naszej szkole kolejny koncert muzyczny. 
To już 10-ta edycja koncertów muzycznych przygotowywanych przez młodzież gimnazjalną, absolwentów Gimnazjum w Małdytach oraz, po raz pierwszy w tym roku, uczniów Szkoły Podstawowej w Małdytach.
Tegoroczny koncert pod nazwą „Lubię wracać tam, gdzie byłem już” był kroniką wspomnień. Uczniowie i absolwenci opowiedzieli zgromadzonym widzom jak zrodził się pomysł przygotowania I koncertu, który odbył się w 2009r., oraz przybliżyli historię kolejnych. 
X Jubileuszowy Koncert Muzyczny pokazał wszystkim, wykonawcom oraz widzom, jak dzieci oraz młodzież z naszego środowiska potrafią zaangażować się w przygotowanie wielkiej, masowej kulturalnej imprezy. 
W tegorocznym koncercie brało udział 45 uczestników. Wszystkie dotychczasowe edycje koncertu pozwoliły zaprezentować umiejętności muzyczne 117 wykonawcom. Nazwiska wielu z nich powtarzały się w kolejnych koncertach. Uroczystego otwarcia Jubileuszowego Koncertu dokonały 3 absolwentki, które brały udział we wszystkich 10 – ciu koncertach. Zakończono całą uroczystość tortem ufundowanym przez Pana Dyrektora Szkoły. Jak urodziny, to urodziny!  
 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu w Galerii.